ЯК ЗМИТИ ЛАК ІЗ ВОЛОССЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Лак для волосся дає змогу створювати стильні зачіски та сприяє збереженню образу протягом 2-10 годин. Щоб делікатно змити його, варто використовувати спеціальні засоби, безпека та ефективність яких не викликають сумнівів. Якщо потрібно швидко позбутися застиглого лаку, застосовують шампуні для глибокого очищення. Боротися з наслідками агресивного впливу фіксувального засобу на волосся і шкіру голови допоможуть відновлювальні маски.

ЧОМУ ЛАК НЕОБХІДНО ВИДАЛЯТИ

При нанесенні засобу для фіксації на поверхні кожного волоска формується щільне покриття. Унаслідок чого зменшується надходження кисню і поживних речовин до шкіри голови та волосяних цибулин, що погано позначається на природних процесах, які в них відбуваються. Якщо не змивати лак дуже довго, він завдасть непоправної шкоди здоров’ю і красі волосся. Це загрожує порушенням його росту, воно стає тонким, слабким і ламким, сповільнюється розвиток нових волосяних цибулин.

Незалежно від ступеня фіксації лаку, він завдає однакової шкоди, тому його необхідно змивати в будь-якому разі.

СПОСОБИ ПРИБРАТИ ЛАК ІЗ ВОЛОССЯ

Для видалення лаку в домашніх умовах треба використовувати відповідні способи залежно від його потужності та складу. При цьому слід враховувати тип волосся і стан шкіри голови.

ВИКОРИСТАННЯ СОДИ

Змити лак максимальної фіксації допоможе суміш соди та шампуню.

Нюанси застосування:

  • У невеликій ємності змішують необхідну кількість мийного продукту і харчової соди в пропорції 1:1. У результаті має вийти однорідна густа маса.
  • Суміш розподіляють рівномірно по всій поверхні пасом. Для цього можна використовувати гребінь.
  • Після нанесення витримують склад протягом 15 хвилин, потім змивають теплою водою, доки не видаляться всі частинки соди разом із фіксатором.
Дівчина наносить на волосся аерозольний лак

ОПОЛІСКУВАННЯ ОЦТОМ

Дієвим способом видалення складу екстрасильної фіксації вважається ополіскування розчином оцту. Рекомендують використовувати яблучний оцет, оскільки він може швидко нейтралізувати хімічні речовини.

Нюанси застосування:

  • Змішують воду й оцет у рівних пропорціях.
  • Змочують волосся теплою водою.
  • Наносять приготований розчин по всій довжині.
  • Через 5-8 хвилин потрібно обполоснути голову великою кількістю теплої води, щоб змити кислий склад із розчиненими молекулами фіксатора.

В окремих випадках добре допомагає позбутися лаку ретельне ополіскування розчином, приготованим з 1,5 ст. л. оцту і 5 л води. Після процедури пасма стають шовковистими, набувають м’якості та живого блиску.

ШАМПУНЬ ГЛИБОКОГО ОЧИЩЕННЯ

Найкраще справляється із завданням спеціалізований шампунь. Продукт призначений для змивання фіксаторів будь-якої потужності, зокрема й водонерозчинних. Шампунь глибокого очищення підбирають за типом волосся, бажано з вітамінними добавками й оліями.

ШАМПУНЬ НА СУХЕ ВОЛОССЯ

Гранично складно змити лак з мерехтливим ефектом. Щоб видалити склад швидко, перукарі рекомендують нанести звичайний шампунь на пасма по всій довжині. Через кілька хвилин треба помити голову великою кількістю води. За необхідності процедуру повторюють до повного змивання фіксатора з мерехтливими частинками.

Аналогічним способом застосовують бальзам або кондиціонер:

Густо наносять бальзам або кондиціонер на волосся.

Пальцями акуратно розбирають кожне пасмо і залишають на 3-4 хвилини.

Змивають склад великою кількістю води.

Після цього потрібно помити голову звичайним способом, потім обполоснути прохолодною водою.

ВИЧІСУВАННЯ

Метод допоможе, якщо потрібно видалити засіб слабкої фіксації, нанесений у малій кількості. Під час вичісування руйнується структура плівки, що обволікає поверхню волосся, але найдрібніші частинки речовини все ж залишаються. Вони здатні викликати сухість і ламкість, а також шкодять шкірі голови.

СІЛЬ ЕПСОМА

Сіль Епсома (вона ж сульфат магнію) – активний засіб для очищення голови. Сіль додають у шампунь у пропорції 1:1, наносять суміш на пасма, ретельно розподіляючи від коренів до кінчиків, залишають на 1-2 хвилини, потім змивають теплою водою. Якщо волосся жирне, то воно може з першого разу не очиститися, тому голову миють двічі.

Дівчина  з довгиим волоссям наносить на волосся аерозольний лак

ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА ПОШКОДЖЕНИМ ВОЛОССЯМ

Часте застосування стайлінгових засобів для створення різних образів пов’язане з пошкодженням структури волосся. Через велику кількість силіконів у складі забиваються пори, ускладнюється доступ кисню до епідермісу. Необхідно своєчасно видаляти лак з пасом і наносити відновлювальну маску, щоб зберегти привабливий вигляд.

Добре впливають різні олії, наприклад, аргани, виноградних кісточок, мигдальна та оливкова. Нюанси застосування:

  • Слід злегка прогріти олію на водяній бані, нанести на локони, втираючи в шкіру голови.
  • Для посилення дії маски потрібно надіти поліетиленову шапочку й укутати голову рушником.
  • Через кілька годин голову миють звичайним способом, обполіскують прохолодною водою.
  • Для олійних обгортань у разі ушкодження структури волосся і сухості шкіри не рекомендують використовувати кокосову олію, оскільки вона підсушує.

Унаслідок частого застосування засобів для укладки неминучі такі проблеми, як запалення шкіри голови, свербіж, обважнення волосся та його випадіння. Щоб мінімізувати негативну дію, стилісти рекомендують проявляти поміркованість під час використання лаків із силіконами. Варто також пам’ятати, що не можна наносити засіб на вологі локони. Крім того, необхідно вчасно змивати лак, застосовувати відновлювальні маски та скраби для регенерації шкіри голови.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь