“Алмазний пілінг” – звучить розкішно, не посперечаєшся. Розповідаємо, що насправді ховається за такою блискучою назвою.
Що таке алмазний пілінг?
Алмазний пілінг – це різновид механічного пілінгу (дермабразії), під час якого шкіру шліфують за допомогою насадок, покритих діамантовою крихтою, і вакууму: “кільце” з діамантовими гранями, обертаючись, обробляє епідерміс, зчищаючи все зайве, а вакуум, наче пилосос, збирає відлущені частинки шкіри і забруднення.
Алмазний пілінг – це методика оновлення поверхні шкіри за допомогою зняття її верхнього шару за допомогою насадки з алмазним покриттям. Процедура контрольована і регульована, можна визначити глибину зняття рогового шару.
Це шліфування ще називають “алмазним чищенням обличчя”, таке визначення частково справедливе, але не зовсім коректне.
Так, безперечно, під час алмазно-вакуумного пілінгу разом із мертвими клітинами видаляють найдрібніші частинки бруду і надлишок себума, шкіра дійсно стає чистішою, матовою, особливо після проходження курсу. Однак це скоріше “побічний ефект” основної дії процедури – відлущування та оновлення шкіри. Як такої екстракції комедонів і вугрів, як під час класичного чищення, не відбувається.
Ефект від алмазного пілінгу обличчя
Алмазний пілінг обличчя, як будь-яка дермабразія, спрямований на оновлення і вирівнювання шкіри. Але є і приємний бонус: завдяки вакуумному впливу насадка не тільки всмоктує забруднення, а й масажує шкіру, покращуючи локальний кровообіг і лімфоток. Який результат?
- Вирівнюються тон і мікрорельєф шкіри.
- З’являються гладкість і сяйво.
- Зменшується вираженість пор.
- Покращується колір обличчя.
- Підвищується тонус шкіри.
- Пігментні та застійні плями стають світлішими і навіть можуть зникнути повністю.
Апаратний алмазний пілінг: за і проти
Алмазний пілінг – це поверхнева процедура, задіяний тільки роговий шар шкіри. І ця відмінна риса визначає як переваги, так і недоліки методики – розберемо всі за і проти.
Почнемо з позитиву, процедура:
- швидка;
- безболісна;
- делікатна, майже не викликає почервоніння;
- не викликає лущення;
- не потребує реабілітації.
Алмазний пілінг проводять на будь-якій зоні обличчя (включно з повіками) і тіла (шия, декольте, руки, лікті).
Головний недолік алмазного пілінгу – методика малоефективна за глибоких змін шкіри: рубці постакне, глибокі зморшки, темні пігментні плями. І, як зазначає наш експерт Марія Невська, “подібно до будь-якого пілінгу, він не підходить для дуже чутливої шкіри з порушеним бар’єром”.
Показання до алмазного пілінгу
Алмазне шліфування ефективне для корекції виключно поверхневих змін шкіри:
- нерівний рельєф;
- дрібні зморшки;
- потовщення рогового шару епідермісу;
- плями посткане (не глибокі);
- розширені пори;
- поверхнева пігментація,
- огрубіла шкіра.
Алмазний пілінг: протокол процедури
Протокол процедури апаратного алмазного пілінгу короткий і простий (зрозуміло, для професіонала).
- Діагностика, за результатами якої підбираються відповідні насадки.
- Підготовка: демакіяж і нанесення антисептика.
- Обробка шкіри насадкою, яка в процесі може змінюватися залежно від конкретної зони.
- Завершальний етап – нанесення заспокійливої маски.
- На обробку шкіри в середньому йде 30 хвилин, а вся процедура займає не більше години.
Правила догляду за шкірою обличчя після алмазного чищення
Оскільки процедура алмазного пілінгу м’яка і не потребує реабілітації, ніяких значних змін у догляд вносити не потрібно. Єдине, від чого слід утриматися протягом п’яти днів після процедури:
- будь-які скраби та пілінги;
- засоби із вмістом спирту;
- лазня і сауна.
Також для профілактики пігментації протягом тижня після проведення процедури слід захищати шкіру від ультрафіолетових променів засобом з SPF не нижче 30, особливо в пору високої сонячної активності.
SPF (сонцезахисний фактор): що це таке в косметиці
Як часто можна робити алмазний пілінг?
Як часто можна (і потрібно) робити алмазний пілінг, визначається індивідуально. Іноді достатньо підтримуючої процедури раз на 2-3 місяці. За виражених проблем може знадобитися курс у середньому з п’яти процедур з періодичністю один раз на один-два тижні. Тож у разі видимих дефектів шкіри робити знімок для порівняльних фото “до і після” алмазного пілінгу має сенс тільки після закінчення повного курсу.
Не тільки алмази: огляд пілінгів
Щоб підтримати тему алмазного пілінгу, ми зібрали скраби і засоби для механічного відлущування шкіри вдома – для обличчя і тіла.
Найважливіше, що потрібно знати про алмазний пілінг.
Що являє собою алмазний пілінг?
Алмазний, або як його ще називають, діамантовий пілінг – це механічне шліфування шкіри за допомогою насадки з алмазним напиленням і вакууму: насадка відлущує шкіру, зчищаючи ороговілі клітини разом із частинками бруду, а вакуум їх видаляє.
Кому підходить алмазний пілінг?
Показання для алмазного пілінгу – поверхневі недоліки шкіри, розширені пори, плями постакне, пігментація, дрібні зморшки, а також проблеми, пов’язані з потовщенням рогового шару – тьмяність, нерівний рельєф.
Які плюси і мінуси алмазного пілінгу?
Алмазний пілінг у косметології належить до різновиду поверхневих пілінгів, це щадна процедура, яка не спричиняє лущення, не потребує реабілітації та спеціального постпроцедурного догляду. Однак через поверхневий вплив вона не здатна вирішити проблеми “глибокого залягання”: рубцеві зміни шкіри, виражені мімічні зморшки, темні пігментні плями.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.