Маски з граната з вітамінною і тонізуючою дією Гранатові маски для жирної та сухої шкіри обличчя
Поживна, вітамінна і тонізувальна маска для обличчя з гранатом за більш сухого типу шкіри:
Насамперед необхідно буде відтиснути сік із гранатових зерен, не дуже багато, лише 4-5 ст. л. Зробити це можна різними способами, наприклад, використовуючи соковижималку для цитрусів, або придушити зерна через сито.
Далі слід зварити на молоці вівсяну або манну кашу без додавання солі та цукру (допускається додавання невеликої кількості вершкового масла). До 2-х ст. л. ледь теплої каші додаємо відтиснутий сік, усе розмішуємо і наносимо на 15-20 хвилин.
У цьому рецепті можна експериментувати й додавати до складу інші продукти – сирий жовток, який посприяє більшому зволоженню шкірного покриву, 1-2 ч. л. меду, що підвищить властивості суміші, що підтягують, 1 ст. л. олії – для більшого живлення епідермісу.
Для кращого очищення, вирівнювання та підсушування жирної шкіри спробуйте таку гранатову маску:
Стиглий і вимитий плід розріжте навпіл, видаліть з однієї половини всі зерна, а шкірку натріть на найдрібнішій тертці. До отриманої маси додайте 1 сирий курячий білок і весь сік, віджатий з тих зерен, які ви відокремили від шкірки. Перемішайте всі інгредієнти і гарненько помасажуйте отриманим складом очищене і вологе обличчя близько 2-х хвилин. Потім не змивайте засіб ще протягом 10-15 хвилин (щоб білок повністю підсох), після вмийтеся прохолодною водою.
Коли ви вирішили поласувати гранатом, не викидайте кісточки, що залишилися, а промийте і висушіть їх (розмістіть на папері в сухому місці). Опісля з них можна зробити гарний натуральний скраб для обличчя:
Отже, сушені кісточки трохи подрібніть у кавомолці, тепер їх можна використовувати як тверді частинки під будь-яку основу. Так, можна змішувати 1 ст. л. подрібнених кісточок з такою самою кількістю пінки або гелю для вмивання і застосовувати цю суміш для пілінгу шкіри.
Якщо додати до 1 ст. л. мелених гранатових кісточок 1 ч. л. морської солі не дуже грубого помелу та 1 ст. л. сметани, то вийде чудовий скраб для жирного типу епідермісу. За сухого шкірного покриву обличчя замість солі беріть цукор, а сметану можна замінити сирим жовтком, майонезом, густою вівсяною кашею, звареною на молоці, маслиновою олією.
Застосовуються такі очищувальні засоби просто: приготовленою сумішшю масажують вологу шкіру протягом пари-трійки хвилин, потім змивають водою.
Домашні маски для обличчя з гранатовим соком
більше пасують для епідермісу, схильного до жирності, але оскільки гранат дуже багатий на вітамін С і корисні мінерали, можна наситити ними й суху шкіру, але тільки в сумішах з поживними продуктами:
– з жирною сметаною або домашнім майонезом (на 1 ст. л. береться 3-4 ст. л. соку);
– з молочними вершками в рівних пропорціях (підійдуть магазинні кавові вершки 10-20%);
– з жирним і м’яким сиром, який перетирається з гранатовим соком до отримання сметаноподібної маси.
Час тримання складу зазвичай близько 15-ти хвилин, потім слід умитися просто теплою водою.
Ще рецепт маски з граната для вітамінізації, живлення і зволоження більш сухого типу шкірного покриву:
До одного сирого курячого жовтка додайте 4-5 ст. л. соку, віджатого з гранатових зерен, 2 ст. л. молока та 1 ч. л. живильного крему для обличчя (можна дитячого). Розітріть усе, щоб утворився однорідний склад, який нанесіть на 15-20 хвилин. Після закінчення часу вмийтеся трохи теплою водою.
У домашньому догляді за жирною шкірою добре протирати її вранці та ввечері свіжовіджатим гранатовим соком. Така процедура тонізує і знежирює, також сприяє позбавленню від прищів, відбілюванню і поліпшенню кольору обличчя.
Протизапальна маска з імбиром і гранатом для жирної та проблемної шкіри:
Необхідно буде придбати імбирний порошок, який продається там, де й інші приправи. До 1 ст. л. цього порошку додається 2 ч. л. сметани (або 2-3 ст. л. кефіру) і 4-5 ст. л. свіжовичавленого гранатового соку. Усе гарненько розмішується, наноситься на 12-15 хвилин, потім змивається прохолодною водою.
Ця процедура підсушує прищики і знімає запалення шкірного покриву навколо них, зменшує жирність епідермісу, знезаражує.
Або можна приготувати маску для жирного типу шкіри зі свіжим коренем імбиру і гранатовим соком:
У цьому разі потрібно буде купити свіжий імбирний корінь (продається зазвичай там, де фрукти й овочі), трохи почистити його від шкірочки (не обрізати, а трохи зішкребти, тому що більшість корисних речовин містяться одразу під шкірочкою), добре промити й потім натерти на найдрібнішій тертці.
Тепер до 2 ст. л. тертої імбирної маси слід додати 1 ст. л. білого борошна і стільки соку, віджатого із зерен граната, щоб утворилася кашка, яку буде зручно наносити на обличчя (не дуже густа і не рідка). Час тримання засобу – до 15-ти хвилин, після добре вмитися прохолодною водою.
Маска підсушує й очищає шкірний покрив, зменшує його подразнення, вітамінізує.
Рецепт скрабу для епідермісу з підвищеною жирністю:
Дрібно подрібніть у кавомолці пару ст. л. очищених фісташок. Потім до отриманої маси додайте 1 ч. л. сметани, стільки ж меду і по 2 ст. л. гранатового та лимонного соку. Перемішайте все, нанесіть суміш на вологе обличчя і помасажуйте його протягом 1-2 хвилини, після чого обполосніть прохолодною водою.
Такий домашній пілінг робить шкірний покрив гладким, свіжим і сяючим, але без сального блиску.
Відбілювальна гранатова маска:
Готується дуже просто. 1 ст. л. будь-якої сметани потрібно змішати з 4-ма ст. л. гранатового соку і з 2-ма ст. л. соку, віджатого з лимона. Далі склад наноситься на 15 хвилин, після чого змивається прохолодною водою.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.