ШИКАКАЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ: ВЛАСТИВОСТІ ЛІКУВАЛЬНОЇ РОСЛИНИ З ІНДІЇ

Багато жінок віддають перевагу засобам для догляду за волоссям з натуральною основою. Нещодавно на ринку з’явився новий індійський продукт – шикакай. Це порошок природного походження, з якого можна створювати не тільки натуральний шампунь, а й кондиціонер і різні маски для перетворення волосся.

Боби шикакай

ЩО ТАКЕ ШИКАКАЙ

Це натуральний порошок, який створений шляхом подрібнення плодів, стручків і кори деревоподібного чагарнику Acacia concinna, який росте в Індії. У перекладі назва засобу звучить, як “фрукт для волосся”, а в народі воно відоме під ім’ям “мильні боби”. Цей унікальний порошок містить цілий комплекс вітамінів і мінералів, а також антиоксиданти, які забезпечують глибоке зволоження і відновлення структури волосся.

Трав’яний порошок або сухі боби – один із найбюджетніших і найефективніших засобів, який дає змогу відновити пошкоджене волосся.

ЯКІ ХІМІЧНІ РЕЧОВИНИ МІСТЯТЬСЯ В РОСЛИНІ

Дивлячись на східних красунь, стає зрозуміло, що вони знають якийсь секрет краси. Порошок шикакай – це аюрведичний рослинний засіб, який надає неповторного блиску волоссю, живить і відновлює його зсередини, а також надає об’єму. Якщо регулярно застосовувати засіб, то це запобігатиме виснаженню і ламкості.

Місцеві жителі Індії запевняють, що завдяки цьому порошку, вони подовжують молодість. Це відбувається завдяки наявності в складі порошку шикакай органічної сполуки – сапонін. Активні речовини цього компонента під час збовтування створюють мильну піну. Крім того, ці речовини містяться в інших рослинах: амла, сапіндус, харітакі, тулсі, брінгарадж.

Ці цілющі рослини ростуть тільки за кордоном, але українські дівчата можуть придбати цей продукт для догляду. У створенні порошку беруть участь не тільки листя і стебла рослин, але також горіхові плоди.

Аюрведичні трав’яні екстракти є головним компонентом у порошку шикакай, а комплекс вітамінів, мінералів і мікроелементів, виготовлених на їхній основі, живлять і зволожують волосся.

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ШИКАКАЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Не варто розраховувати на видимий результат після разового застосування. Якщо використовувати засіб регулярно, то можна домогтися чудового результату. Корисні властивості порошку такі:

  • Сприяє швидкому росту волосся.
  • Дія активних компонентів відбувається на клітинному рівні.
  • Живить волосяні фолікули.
  • Забезпечує захист від негативних факторів навколишнього середовища.
  • Екстракти благотворно діють на шкіру голови.
  • Сприяють відновленню волосся.
  • Надають блиск і сяйво.
  • Активізують кровопостачання шкіри голови.
  • Нормалізують pH-баланс шкіри голови.
  • Після застосування шикакаю волосся стає гладким і сяйним.

ЧИ СУШИТЬ ВОЛОССЯ ШИКАКАЙ

Наявність у складі вітамінів та ефірних олій сприяє здоровому росту волосся і запобігає сухості шкіри голови. Шикакай – ефективний спосіб боротьби з лупою, який назавжди запобігає повторній її появі. Останнє пов’язано з тим, що порошок має антибактеріальні протигрибкові властивості. Можна забути про сухість шкіри, оскільки відбувається глибоке зволоження на клітинному рівні. Засіб допоможе дівчатам, які мають густі, непокірні або кучеряві локони. Регулярне використання порошку полегшує розчісування.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ПОРОШОК ДЛЯ ВОЛОССЯ ШИКАКАЙ І СКІЛЬКИ КОШТУЄ

Косметичні засоби для догляду за волоссям, що містять шикакай і амлу, виробляють різні компанії. Придбати цей продукт можна у великому косметичному магазині або замовити в інтернет-магазині.

Ціни окремих виробників на цю продукцію:

Lady Henna Шампунь-порошок 100 грам – 150 грн.

Натуральний кондиціонер ACACIA CONCINNA 100 грам – 300 грн.

Суха суміш для створення масок ACACIA CONCINNA 100 грам – 150 грн.

Пакет чорного кольору з порошком аюрведичним

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ШИКАКАЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Порошок не потребує спеціальних навичок для застосування. Можна використовувати його відразу в трьох варіантах: для миття голови, у складі кондиціонера і маски. Порошок потрібно заварювати безпосередньо перед застосуванням, а сухий продукт може зберігатися досить довго, але потрібно під час купівлі звертати увагу на дату виготовлення на упаковці. За допомогою порошку можна створювати корисні маски з додатковими компонентами.

ШАМПУНЬ ШИКАКАЙ

Щоб створити мильну суміш для миття голови, знадобиться пакетик засобу і гаряча вода. Для однієї порції достатньо використати 1/3 пакета – 30 грамів і розвести їх у 200 мл теплої перевареної води. Для приготування суміші краще використовувати скляний посуд (металеві та алюмінієві ємності під забороною). Щоб вийшла однорідна маса, необхідно вливати рідину поступово, постійно помішуючи суміш. Ця процедура займе кілька хвилин. Необхідно продовжувати збовтування до отримання піни.

Наносити засіб потрібно поетапно. Для цього можна використовувати пензлик для фарбування або проводити процедуру в рукавичках. Спочатку речовина наноситься на корені, для цього слід розділити волосся на проділи зубчастим гребінцем. Після нанести масу, що залишилася, на всю довжину. Завершальний етап: за допомогою масажних рухів розподілити склад по всій ділянці голови, а потім змити водою. Якщо суміш вийшла не дуже рідкою, можна додатково додати трохи води.

АЮРВЕДИЧНА ОЛІЯ ШИКАКАЙ

Олію бобового екстракту активно використовують для зволоження. Її можна застосовувати після миття. Олія актуальна для жінок з густим, непокірним і сухим волоссям. Для створення суміші потрібно придбати звичайний порошок шикакай, з якого готується шампунь. Необхідно змішати одну ст.л. засобу зі 100 мл маслинової або кокосової олії та ретельно перемішати. Отриману масу можна перекласти в банку, яку краще зберігати в холодильнику. Через десять днів олія буде готова до застосування. Термін придатності готової суміші – 20 днів від дня замішування.

Спосіб застосування простий: потрібно втерти склад у шкіру голови масажними рухами і залишити на 30 хвилин. Важливо приділити увагу не тільки корінню, а й усій довжині. Проводити процедуру можна не частіше 2-3 разів на тиждень. Після того, як буде досягнуто першого результату, можна скоротити застосування до одного разу на тиждень.

КОНДИЦІОНЕР ШИКАКАЙ

Кондиціонер розводиться аналогічно шампуню. Але треба врахувати момент, що для кондиціонування потрібно використовувати інший порошок. Краще дотримуватися інструкції, зазначеної на упаковці:

  • Висипати шикакай у скляну миску.
  • Залити гарячою водою.
  • Ретельно перемішати для отримання однорідної маси.
  • Нанести на вимиті вологі пасма.
  • Змити через 10 хвилин.

Подібну процедуру можна проводити не частіше, ніж двічі на тиждень. За рахунок регулярного використання, волосся стане сильним і шовковистим.

МАСКИ З ШИКАКАЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Маски можна використовувати з тією ж чистотою, що кондиціонер і олію. Тільки спосіб приготування відрізнятиметься. Склад маски залежить від того, якого результату має бути досягнуто. Найпопулярніші рецепти:

Для зміцнення. Потрібно взяти 1 ст.л. порошку й розвести 3 ст.л. гарячої води. Потім додати кілька крапель будь-якої ефірної олії й ретельно перемішати. Отриману кашку наносять на всю довжину волосся. Особливу увагу потрібно приділити корінню. Тримати на голові 30 хвилин. Застосовувати 2 рази на тиждень.

Проти лупи й сухості шкіри голови. Треба розвести 2 ст.л. засобу 4 ст.л. натурального білого йогурту. Потім додати трохи олії з вітаміном Е і ретельно перемішати. Отриману суміш наносять на всю довжину. Увагу слід приділяти корінню. Тримати на голові 30 хвилин. Застосовувати не частіше одного разу на тиждень. Використовувати маску потрібно до миття голови.

Банка прозораз з порошком  шикакай

ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ВОЛОССЯ З ШИКАКАЙ

Щоб досягти максимального ефекту, необхідно дотримуватися трьох простих правил:

  • Готувати суміш строго за інструкцією.
  • Наносити поетапно: спочатку на корені, потім розподіляти по довжині.
  • Після нанесення необхідно добре втерти засіб.

Не варто поспішати змивати маску, оскільки натуральному екстракту необхідно вступити в реакцію з волосяним покривом. Тому процедура миття голови найчастіше займає не менше півгодини. Це єдиний недолік цього шампуню.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

У зв’язку з тим, що склад порошку шикакай повністю натуральний, виключені побічні ефекти, за винятком індивідуальної непереносимості аюрведичних трав’яних екстрактів. До протипоказань належить надмірне застосування засобу. Всі компоненти мають бути дозовані. Тому шампунь, олію, кондиціонер або маски можна використовувати не частіше трьох разів на тиждень.

Шикакай підходить для всіх типів волосся і ним дозволено користуватися постійно. Можна забути про втрату волосся і про його стоншення. За постійного використання усувається ламкість, тому не доведеться відвідувати перукаря, щоб зрізати сухі кінці.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь