Озонована олія: особливості, властивості та застосування

Озонована олія

У сучасній косметології все частіше зустрічається таке поняття, як озонована олія. Природно, дівчата задаються питанням, що це і як його застосовувати. Ця стаття допоможе відповісти на ці та інші запитання.

Властивості

Озон є досить активним газом, який швидко розпадається до кисню. Але в реакції з олією частина озону насичує її корисними мікроелементами, а частина розчиняється в повітрі. Навіть цієї невеликої частини достатньо, щоб олія набула низки корисних властивостей, серед яких виділяють такі:

  • бактерицидні властивості дають змогу швидко загоювати рани та відновлювати клітини шкіри;
  • очищувальні властивості дають змогу виводити з організму токсичні речовини та шлаки;
  • загальнозміцнювальні властивості дають змогу підтримувати і відновлювати імунітет, а також боротися з вірусами і бактеріями;
  • цей продукт допомагає розширювати кровоносні судини, тим самим сприяє зниженню в’язкості крові;
  • нормалізує обмін речовин і сприяє розщепленню жирових відкладень;
  • знижує больові відчуття в організмі та перешкоджає розвитку запальних процесів;
  • бере участь у виробленні колагену шкіри і має омолоджувальний ефект.

Цей продукт набагато довше збереже корисні якості за умови правильного зберігання. Тримати його краще в скляній тарі темного кольору в прохолодному приміщенні. Як таке місце підійде холодильник. За таких умов вона може зберігати корисність до 2 років.

Завдяки своїм корисним властивостям олія знайшла широке застосування в багатьох сферах життя людини.

Озонована олія

Область застосування

Найчастіше озоновий продукт застосовують у медицині та косметології.

Завдяки дезінфекційним властивостям його використовують для обробки ран, опіків, порізів і багатьох шкірних захворювань.

Його також застосовують для лікування виразки та бронхіту, оскільки він має протизапальну дію. Застосовувати її варто по 1 ч. л. 2-3 рази на день за півгодини до їди.

За такого захворювання, як псоріаз, олію слід наносити на ушкоджену ділянку до 3 разів на день на 10-15 хвилин протягом 3-4 тижнів.

Грибкові захворювання нігтів також можна лікувати за допомогою цього продукту. Примочки або ватний диск, змочений в олії, накладається на уражений ніготь до 2 разів на день на 40 хвилин. У міру виростання ураженого нігтя його слід зрізати, а здорову пластину змащувати олією.

У разі захворювань ясен олія теж може стати незамінним помічником. У цьому разі на ясна накладаються спеціальні примочки на основі цього продукту, і додатково використовується полоскання рота сумішшю з олії та фізрозчину.

Трофічні виразки та пролежні лікують перев’язками з олії. Перед цим уражені місця попередньо ще обробляються антисептиком.

У разі гінекологічних захворювань, таких як ерозія, кольпіти, використовують тампони, змочені в олії.

Слід пам’ятати, що перед лікуванням того чи іншого захворювання за допомогою цього засобу варто узгодити дії з лікарем, оскільки самолікування може призвести до погіршення стану.

Озоновану олію часто застосовують і для лікування тонкого та слабкого волосся. Для цього її втирають у шкіру голови й накривають шапочкою або рушником для створення парникового ефекту. Таку процедуру варто робити раз на тиждень по 1-1,5 години протягом місяця.

У косметології олію застосовують для боротьби з целюлітом і розтяжками. У цьому разі використовуються обгортання і масаж за допомогою цього продукту. Ще роблять маски на обличчя для ліфтингового ефекту. Таку маску слід робити раз на тиждень і тримати її не більше 10 хвилин. Після закінчення процедури залишки олії прибираються серветкою. Цей продукт можна наносити і самостійно як основу під макіяж. Для цього достатньо кількох крапель, які гарненько втираються в шкіру обличчя, після чого наноситься звичайний крем.

Озонована олія

Переваги та недоліки

Цей продукт зарекомендував себе з хорошого боку. Це доводять відгуки людей, які використовують цей продукт. Помітні результати вже починають з’являтися після перших двох процедур, і це є основною перевагою продукту. Жінки відзначають зменшення мімічних і глибших зморшок, зменшення жирових відкладень, поліпшення шкіри голови та стану волосся і нігтів. Також нормалізується обмін речовин і загальний стан організму. Ще до плюсів можна віднести:

  • можливість створити цей продукт у домашніх умовах, де головним “компонентом” є побутовий озонатор;
  • довгий термін зберігання: концентровану олію можна застосовувати протягом двох років за умови належного зберігання;
  • мінімум побічних ефектів.

Позитивні результати від застосування такого препарату відзначає велика частина жінок. У такої олії є й недоліки.

  • Досить витратний за часом виготовлення продукт у домашніх умовах. Для приготування частково концентрованої олії витрачається в середньому 3 дні, а для сильно концентрованої – до місяця. При цьому перший варіант олії можна використовувати тільки протягом одного місяця. Потім він втрачає свої корисні якості.
  • Для приготування другого варіанту потрібен комерційний озонатор, який коштує в рази дорожче побутового варіанту техніки.
  • Застосовувати олію слід з обережністю і тільки після консультації з фахівцем. Не варто за порадою подруг і близьких бездумно застосовувати її.

Тільки правильно приймаючи озоновану олію, можна досягти швидкого відновлення і позбавлення від багатьох недосконалостей обличчя і тіла.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь