Для оздоровлення волосся корисно використовувати натуральні олії. Серед них особливо цінним є ялицевий ефір. Рецептів із цим продуктом дуже багато, і всі вони ефективні. З нього можна приготувати корисну маску або використовувати засіб для масажу шкіри голови.
ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ ЯЛИЦЕВОЇ ОЛІЇ ДЛЯ ВОЛОССЯ
Застосовуючи цю олію у вигляді лікувального засобу, слід враховувати, що продукт містить високу концентрацію активних компонентів. Ефір оздоровлює не тільки пасма, а й позитивно діє на шкіру голови. Для косметичних процедур застосовують лише кілька крапель продукту.
Ялицева олія складається з лауринової, олеїнової, капронової кислот, що поєднуються з фітонцидами та дубильними речовинами. Насичений склад продукту забезпечує:
- Нормальну роботу сальних залоз, що усуває жирність.
- Лікувальний ефект у разі себореї, а також усіх видів алопеції.
- Зміцнення слабкого волосся.
- Лікування лупи.
- Усунення лущення шкіри голови.
- Здоровий вигляд волосся і блиск.
- Усунення проблеми “неслухняності” під час укладання.
За регулярного використання ефіру волосся набуває сяючого вигляду. Ялицева олія дуже швидко позбавляє від перерахованих проблем. Використання олії ялиці робить процедури не тільки корисними, а й економічними.
ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ОЛІЯ ЯЛИЦІ
Використовується ялицева олія для волосся дуже просто: її додають в іншу косметику або до складу домашніх масок. Також виконується аромарозчісування та масаж голови. Усі процедури корисні, і з кожною з них забезпечується чудовий результат.
АРОМАРОЗЧІСУВАННЯ
У цьому разі ялицеву олію не потрібно змішувати з іншими компонентами. Олію розподіляють по довжині, але шкіри голови не торкаються. Розчісувати волосся слід з відступом від коренів на 5-7 мм.
Перед процедурою волосся слід помити звичним способом і приготувати дерев’яний гребінь. Пластикові та металеві гребінці не слід застосовувати через імовірну появу окислювальної реакції. Бажано взяти гребінь із широкими зубчиками, який зробить аромарозчісування легким і зручним.
Процедуру застосовують для відновлення слабкого і тьмяного волосся. Вона допомагає не допустити появи посічених кінчиків, а також зміцнити волосяні цибулини.
Аромарозчісування виконується так:
- На зубчики гребеня наносять 4-5 крапель олії.
- По пасмам потрібно проводити повільно і плавно від коренів до кінчиків. Процедура проводиться 10 хвилин.
- Потім слід почекати близько 15 хвилин для вбирання засобу.
- Далі помити голову із застосуванням натурального шампуню.
Результат буде помітний після 1 разу – волосся набуває блиску, еластичності та слухняності. Бажано проводити процедуру щотижня, щоб волосся набуло здорового і сяючого вигляду.
ДОДАВАННЯ В ШАМПУНЬ
Як базовий засіб для змішування з ялицевою олією підійде шампунь. Але в такому разі не буде глибокого проникнення речовин ефіру в шкіру, тому ефект буде не таким наочним порівняно з масажем, аромарозчісуванням і використанням масок.
Такі сеанси дають змогу краще очищати шкіру голови. Це підтверджується відгуками тих, хто постійно використовує цей спосіб. Після процедури волосся набуває доглянутого і сяючого вигляду.
На думку деяких фахівців, замість насичення ялицевою олією, бажано придбати готовий шампунь або кондиціонер із додаванням цього компонента. Найкраще користуватися збалансованим складом, а самостійне додавання іншої речовини може призвести до непередбачуваного результату.
Процедура оздоровлення волосся виконується просто:
У долоню видавлюється трохи шампуню. Бажано використовувати засоби з натуральним складом, без парабенів і силіконів.
- Додається олія (3-4 краплі). Склад спінюється.
- Отриманий засіб наносять на шкіру голови.
- Змивати шампунь потрібно теплою водою.
- Потім волосся знову промивається з шампунем, але без ялицевої олії.
Бажано ефір додавати перед кожною процедурою, а не вливати його в ємність із шампунем. В оліях швидко випаровуються лікувальні компоненти, тому корисний склад треба використовувати відразу.
Не варто користуватися таким шампунем або кондиціонером щодня. Процедури виконують 1 раз на 3-4 дні, як і в інших випадках застосування олії.
МАСАЖ ГОЛОВИ
Оскільки ялицеву олію використовують за різних хвороб шкіри голови, то масаж буде дуже корисним. Потрібно лише змішати ефір з базовим компонентом. Більше підходить олія жожоба, абрикосових кісточок або мигдалю.
Масаж голови виконується за такою інструкцією:
- Беруть базовий і ефірний компонент: 4 краплі ялиці і 2 ст. л. основи.
- Продукти змішують, а потім обробляють коріння по лініях, паралельних проділу. Це роблять подушечками пальців або перукарським пензлем.
- Потім шкіру потрібно помасажувати, втираючи рідину протягом 10-15 хвилин.
- Наприкінці голову миють шампунем.
Для зміцнювального ефекту залишки розподіляють по всій довжині, використовуючи дерев’яний гребінь. У цьому разі слід залишити склад на 10 хвилин.
Сеанси виконують 2 рази на тиждень протягом 1,5 місяців.
Для кращого ефекту бажано робити процедури на чисте волосся, інакше шкірний жир буде перешкодою для глибокого проникнення корисних компонентів.
МАСКИ З ЯЛИЦЕВОЮ ОЛІЄЮ
За допомогою простих компонентів, які є в магазині або вдома можна приготувати чудові лікувальні маски. Домашні засоби слід використовувати одразу, щоб не вивітрилися корисні речовини.
Оскільки ялицева олія має розігрівальну дію, то під час її застосування можна не виконувати обгортання. З цієї причини не варто додатково підігрівати базові олії. Але для кращого проникнення речовин можна надіти поліетиленову шапочку або обгорнути голову харчовою плівкою і рушником.
МАСКА ПРОТИ ВИПАДІННЯ
Волосся стає слабким і тонким через невідповідне живлення фолікул і уповільнення обміну речовин. У цьому разі воно починає випадати, а якщо не вжити жодних дій, то настає облисіння.
Порушену структуру волосся необхідно відновлювати. Зробити це можна за допомогою зміцнювальної маски:
- Цибулину очищають і натирають на тертці.
- За допомогою марлі кашку проціджують.
- Сік цибулі змішують із рідким медом (1 ст. л).
- Додають ефір ялиці та гвоздики (по 2 краплі).
- Маска втирається в шкіру голови.
- Через півгодини її можна змивати з використанням шампуню.
Маску з цибулі бажано робити через 3-4 дні протягом 2 місяців. Не варто хвилюватися, що залишиться неприємний запах, оскільки його перебиває насичений аромат ялиці.
МАСКА ДЛЯ РОСТУ ТА ЗМІЦНЕННЯ
Довжина волосся залежить від стану шкіри голови. Якщо є проблеми з ростом, то можна робити маски, що посилюють кровообіг і активізують обмін речовин. Це означає, що фолікули отримуватимуть посилене живлення та насичення киснем.
Лікувальний засіб готують так:
- Цибулю нарізають на кілька частин і натирають на тертці. За допомогою марлі вичавлюють сік.
- У теплій воді розчиняють дріжджі (2 ст. л).
- Компоненти змішують, додають по 1 ч. л. рицинової та реп’яхової олій.
- Суміш доповнюють дрібною кухонною сіллю (1/2 ч. л).
- Додають ялицеву олію та олію кориці (по 2 краплі).
- Маску наносять на шкіру і коріння.
- Через 40 хвилин голову миють шампунем.
Необхідно стежити за відчуттями. Якщо відчувається печіння або інші неприємні симптоми, то суміш необхідно відразу змити. Процедуру можна виконувати двічі на тиждень.
МАСКА ДЛЯ БЛИСКУ
Слабкі й тонкі локони зазвичай мають тьмяний вигляд. Щоб зробити їх сяючими, використовують олії. З їхньою допомогою досягається зволоження. Потрібно лише правильно вибрати базові та ефірні компоненти:
- Змішати рицинову, мигдальну та оливкову олії (по 1 ст. л).
- Додати 3 краплі ефіру ялиці.
- Після змішування маску нанести на волосся.
- Через 35 хвилин голову можна мити шампунем.
Процедури, що надають блиску волоссю, потрібно робити щотижня протягом 1-2 місяців. Тоді буде помітний результат.
МАСКА ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ
Часте фарбування, освітлення або хімічна завивка з часом послаблюють і висушують волосся. Негативно також впливають фен, випрямлячі, плойки та зовнішні чинники. Щоб зробити відновлювальну маску, змішують:
- кефір 3% – 3 ст. л;
- ялицеву олію – 2 краплі.
Маску наносять на прикореневу частину, а потім на всю довжину. Голову утеплюють рушником. Через півгодини потрібне миття з шампунем. У разі сильного пошкодження процедуру виконують кожні 3 дні протягом місяця. В інших випадках допускається більш рідкісне використання.
МАСКА ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ
Такий засіб знижує вироблення шкірного сала. Його готують із:
ефіру ялиці – 4 краплі;
житнього борошна – 15 г;
хлібного квасу – 30 мл.
Теплий квас заливають у житній порошок, а потім додають олію. Склад наносять на прикореневу ділянку на 30 хвилин. Волосся змивають і залишають висихати природним способом.
МАСКА ВІД ЛУПИ
Відмінна антисептична дія ялицевого ефіру усуває лупу. Ця проблема виникає при розвитку хвороботворних організмів. Для їх нейтралізації використовується проста маска:
- У посуд висипають суху зелену глину (2 ст.л). У неї вливають теплу воду, щоб вийшла густоподібна суміш.
- Додають 2 краплі ялиці та розмішують.
- Маску наносять на чисте волосся.
- Через 25 хвилин її змивають із шампунем.
Не варто залишати глиняну маску надовго. Якщо склад затвердіє, його складно буде прибрати. Перший ефект помітний вже через 3-4 процедури. Але потрібен курс із 10-12 сеансів, які проводять через 3 дні.
ЯЛИЦЕВА ОЛІЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ: ВІДГУКИ КОСМЕТОЛОГІВ
Косметологи позитивно відгукуються про натуральний засіб, вважаючи, що він оздоровлює волосся і шкіру голови. Регулярне застосування продукту усуває лупу, повертає натуральний блиск, шовковистість.
За відгуками фахівців, такі процедури будуть також приємні через чудовий аромат ялиці. Він розслабляє, дарує відчуття гармонії, що особливо важливо для жителів міста.
На думку косметологів, досить низька ціна на ефір ялиці робить процедури доступними. Продукт у продажу в будь-якій аптеці. Завдяки його використанню можна не ходити в салони краси. Причому ефект буде нітрохи не гіршим.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.