Вишневі маски – народні рецепти

Як робити та застосовувати маски з вишні – рецепти Вітамінні вишневі маски для жирної та сухої шкіри 

Рецепт трав’яної народної маски з вишні для догляду за сухою шкірою:

Залийте половиною склянки окропу 1 ст. л. сухих квіток бузини чорної (замість бузини можна взяти квітки липи або листя мати-й-мачухи), залиште на 1-1,5 години, після процідіть. Потім візьміть кілька вишень, розімніть, видаліть кісточки і розмішайте м’якоть з 1 ст. л. приготованого трав’яного настою і з такою ж кількістю маслинової олії. Нанесіть приготовлену суміш на обличчя і після закінчення 20-ти хвилин змийте теплою перевареною водою.

Процедура має пом’якшувальну, розгладжувальну і тонізувальну дію.

Якщо не використовувати олію і брати квітки календули, то можна застосовувати і для шкірного покриву, схильного до жирності.

Освіжальна та оздоровча вишнева маска для будь-якого типу шкіри (крім дуже сухої):

Обличчя дівчини з нанесеною сумішшю та поруч вишневі плоди

Ретельно розімніть плоди вишні, попередньо вийнявши з них кісточки. Накладіть отриману кашку хвилин на 20, потім зніміть вологим тампоном із вати, після чого сполосніть обличчя водою.

Проста маска з вишні для жирної шкіри обличчя з розширеними порами:

Відіжміть з ягід приблизно 50 г соку, в який додайте 1 неповну ст. л. пшеничного борошна і все гарненько розмішайте. Отриманий склад нанесіть на 15-20 хвилин, після закінчення часу вмийтеся прохолодною водою.

Цей рецепт допомагає усунути жирний блиск шкірного покриву, звузити пори.

Ще одна народна процедура для жирної шкіри:

Необхідно добре змочити у свіжовичавленому вишневому соку марлеву серветку й накласти її на обличчя на 15 хвилин, потім знову змочити й потримати ще 15 хвилин, після протерти шкірний покрив ватним тампоном, змоченим у прохолодній воді або зеленому чаї.

Засіб можна також застосовувати для тонізації нормальної та комбінованої шкіри.

Освіжаюча і вітамінізуюча фруктова суміш для будь-якого типу шкірного покриву:

Дівчина наносить на обличчя суміш

Візьміть у рівних пропорціях плоди вишні, полуниці та малини. Якщо якась ягода вже відійшла або ще не дозріла, замініть її іншою: черешнею, червоною смородиною. Видаліть кісточки і добре розімніть ягоди в кашку. До 2-х ст. л. фруктової маси додайте 1 ст. л. сметани і 2 ст. л. кефіру.

У разі дуже сухої шкіри замість кефіру використовуйте 1 ст. л. олії замість кефіру.

Накладіть склад на 20-25 хвилин, після чого змийте водою кімнатної температури.

Фруктова маска з вишнею для шкіри обличчя, що в’яне, допомагає розгладити дрібні зморшки:

З плодів видаліть кісточки і гарненько розімніть м’якоть. До 2-х ст. л. вишневої кашки додайте чверть банана (очищеного, природно), 2 ч. л. меду і 1 ст. л. сметани (можна замінити оливковою олією). Знову все ретельно розітріть і накладіть масу на 15 хвилин. Змивати трохи теплою водою.

Рецепт відбілювальної маски для обличчя з вишні:

Потовчіть на кашку, видаливши кісточки, 5-7 ягід. Потім додайте 1 ст. л. свіжовичавленого лимонного соку і 2 ст. л. кислого молока (кислого кисляку або сироватки). Усе перемішавши, нанесіть суміш на 15-20 хвилин, потім зніміть мокрим ватним тампоном.

Рецепт не підходить для освітлення сухого шкірного покриву, тому що засіб має знежирювальну властивість.

Вишні у прозорій тарілці

Народний засіб для проблемної шкіри, що допомагає проти прищів:

2 ст. л. розім’ятих вишневих плодів (можна використовувати й заморожені, тобто розморозити перед застосуванням) змішайте з 1 ст. л. апельсинового соку з м’якоттю і з такою ж кількістю картопляного крохмалю (якщо немає крохмалю, беріть звичайне борошно). Далі додайте до складу ще 2 ст. л. соку з витриманого в холодильнику листя алое. Нанесіть суміш на обличчя на 10-15 хвилин, потім змийте прохолодною перевареною водою.

Процедура сприяє зменшенню запалення, підсушуванню прищиків.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь