Натуральні маски для обличчя з ріпчастої цибулі.
Цю народну маску з цибулі та яйця можна робити для будь-якого типу шкіри:
Дрібно наріжте очищену ріпчасту цибулю (будь-якого ґатунку) і розімніть у кашку.
Тепер за нормального шкірного покриву і який більше схильний до сухості додайте до 1 ст. л. отриманої кашки один сирий жовток (курячий або пару перепелиних).
За більш жирної шкіри замість жовтка використовуйте білок.
Суміш наноситься на обличчя на 15-20 хвилин, потім змивається однією водою.
Наявна у складі цибуля позитивно впливає на будь-який тип епідермісу, роблячи його здоровішим, збагачуючи вітамінами, тонізуючи.
Рецепт маски для обличчя з цибулі за жирної шкіри:
Необхідно віджати 4 ст. л. соку з цього овоча, для цього його потрібно дрібно подрібнити й потім видавити сік через марлю.
До отриманого цибулевого соку додайте 1 ст. л. соку лимона і протріть цією сумішшю обличчя. Через 5-7 хвилин вмийтеся прохолодною водою.
Процедура добре усуває жирний блиск шкірного покриву, бадьорить і покращує його колір, трохи відбілює.
Якщо додати до складу ще 1 ч. л. натурального яблучного оцту, то вийде цілком ефективний засіб для дезінфікування та підсушування прищів.
Маска з ріпчастої цибулі для сухої та в’янучої, млявої й тьмяної шкіри:
Запечіть у духовці одну середнього розміру цибулину. Форму для запікання змастіть невеликою кількістю рослинної олії, цибулину почистіть і наріжте великими кільцями або часточками. Пекти при температурі 150 градусів близько 20-25 хвилин.
Печений овоч розімніть практично в пюре разом з 1 ч. л. меду і 3-4 ст. л. молочних вершків. Можна взяти вершки, які додаються в каву.
Склад наноситься на обличчя на 15 хвилин, після змивається водою кімнатної температури.
Засіб покращує тонус шкірного покриву, підвищує його пружність, живить.
Замість вершків можна взяти 1 ст. л. жирного сиру, розведеного з молоком до консистенції сметани. У цьому варіанті маска буде більше пом’якшувати шкіру.
Якщо у вас на обличчі є ластовиння і ви хочете зробити його менш помітним, то вранці та ввечері протирайте шкіру соком з ріпчастої цибулі, змішаним наполовину з огірковим соком.
Також для освітлення веснянок і пігментних плям можна робити таку народну маску для обличчя з цибулі:
Цибулевий сік змішується в однакових пропорціях із соком огірка (по 3 ст. л.), з 1 ч. л. розрідженого меду і з такою ж кількістю лимонного соку. Склад наноситься тільки на ділянки, які необхідно освітлити, на 10 хвилин, потім знімається ватним спонжем, змоченим у чистому огірковому соку.
Для отримання відчутного результату цю процедуру рекомендується виконувати щодня.
За жирної шкіри обличчя з веснянками дуже корисно протирати її свіжозрізаною цибулиною 2-3 рази на день.
Добре ще змащувати бік зрізу цибулини невеликою кількістю кефіру або кислого молока. Після протирання, через 15 хвилин необхідно вмиватися прохолодною водою.
Маска з цибулі в домашніх умовах для догляду за шкірою, схильною до сухості:
Дрібно подрібніть невелику очищену цибулину. Паралельно натріть на дрібній тертці сиру й очищену моркву. Змішайте обидві овочеві маси по 1 ст. л. і потовчіть чим-небудь до утворення соку. Додайте до цибулево-морквяної кашки сирий жовток і 1 ст. л. рослинної олії (маслинової, лляної, мигдалевої, волоського горіха або кедрової олії).
Усі компоненти ретельно розмішайте, отриману суміш накладіть рівномірним шаром на обличчя та шию і потримайте 15-20 хвилин. Змивається маска просто теплою водою без мила, після наноситься зволожувальний крем.
Засіб добре оживляє, тонізує і зволожує епідерміс, покращує його колір, оздоровлює і вітамінізує.
Щоб зробити будь-яку шкіру обличчя здоровішою, поліпшити її зовнішній вигляд, спробуйте такий рецепт маски з цибулі:
Візьміть кілька (3-4) невеликих очищених цибулин і 1 головку часнику (теж очищені зубчики). Залийте все половиною літра молока і варіть на слабкому вогні, поки цибуля з часником не стануть м’якими. Потім зніміть з вогню, залиште на деякий час, щоб склад охолов до теплого стану, після процідіть молоко і додайте в нього 2-3 столові ложки меду.
Приготованим молоком рекомендується протирати обличчя щодня, вранці та ввечері. Після протирання вичікуйте 10-15 хвилин, потім умивайтеся просто водою.
Засіб може зберігатися в холодильнику до 3-х днів.
До речі, його можна використовувати не тільки в косметичних цілях, а й уживати всередину по 2-3 ст. л. 2-3 рази на день перед їдою. Це, зокрема, посприяє поліпшенню стану будь-якої шкіри, а також позбавленню від кашлю.
Вітамінна й очищувальна маска для обличчя з цибулі:
Сиру й очищену ріпчасту цибулю дрібно подрібніть на кашку. До кількох ст. л. цибулевої маси додайте 1 повну ст. л. борошна.
Якщо ваша шкіра відрізняється підвищеною жирністю, беріть пшеничне борошно або картопляний крохмаль.
За сухості шкірного покриву краще взяти вівсяне борошно (вівсяні пластівці моляться в кавомолці).
Ретельно розмішайте інгредієнти і нанесіть на 15 хвилин, масажуючи при нанесенні шкіру, як ніби застосовуєте скраб. Після закінчення часу вмийтеся водою кімнатної температури.
Як зробити розгладжувальну маску з цибулі від зморшок:
Цілу цибулину середнього розміру, не очищаючи, відваріть до м’якого стану. Далі очистіть і потовчіть на пюре. До пюре додайте 2 ч. л. меду і 2 ст. л. свіжої сметани, що жирніша, то краще. Перемішайте і накладіть на обличчя на 20 хвилин, потім змийте трохи теплою водою.
Процедура, крім омолодження епідермісу й розгладження зморщок, має ще хорошу освіжаючу й оживляючу дію. Підходить за будь-якого типу шкіри.
А якщо замість відвареної цибулини використовувати кашку з подрібненої сирої ріпчастої цибулі та не додавати мед, то вийде гарна освіжаюча й оздоровлювальна маска для жирної, нормальної та комбінованої шкіри.
Народна маска із соку цибулі від прищів на обличчі:
Знадобляться ще пекарські дріжджі й один із кисломолочних продуктів.
Половину брикету дріжджів розкришіть і залийте приблизно чвертю склянки трохи підігрітого кефіру (кефір можна замінити ряжанкою, кисляком, класичним білим йогуртом, кислим молоком, сироваткою). Накрийте чим-небудь і залиште на 30 хвилин. Далі додайте до дріжджів 3 ст. л. цибулевого соку, все розітріть і нанесіть на зони з прищами на 20 хвилин. Знімається склад ватним спонжем, змоченим у перекису водню, без умивання.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.