Чистота, свіжість і молодість шкіри з олією ялівцю

Олія ялівцю для чистоти і молодості шкіриЕфірну олію ялівцю отримують шляхом парової дистиляції зі свіжих або вже повністю дозрілих і сухих ягід лікарської рослини ялівцю звичайного.

Сині плоди на гілці

У рідкісних випадках засіб виробляють з деревини та хвої цього вічнозеленого чагарнику, але він володіє вже не такою цілющою дією, як продукт, отриманий з ягід. Тому під час купівлі олії уважно читайте упаковку, щоб зрозуміти, з чого саме її зроблено.

Ягідна ялівцева олія являє собою світло-жовту або практично безбарвну масляну рідину з освіжаючим, терпким, пряним і деревно-смолистим ароматом.

Речовина має масу корисних властивостей і з успіхом використовується в багатьох галузях, включно з косметологією. І оскільки наш сайт присвячений домашньому догляду за обличчям, то далі мова піде про застосування олії ялівцю для різних типів шкіри.

Ялівцева олія – це універсальний косметичний засіб

Освіження й омолодження шкіри ялівцевою олією.

Чому універсальна? Та тому що чудово підходить практично за будь-якої шкіри.

Крім того, маючи антисептичні, протизапальні та в’яжучі властивості, олія ялівцю сприяє позбавленню від прищів.

Коробка поруч із флаконом

Так, наприклад, за жирного шкірного покриву обличчя вона допомагає очистити й звузити розширені пори, а також слугує чудовим освіжаючим тоніком, що усуває надлишки шкірного жиру.

Ще за допомогою цього продукту можна повернути втрачену пружність і еластичність віковій шкірі, яка вже почала в’янути, прибрати її в’ялість і млявість, ліквідувати втомлений і сірий колір обличчя, та й узагалі, візуально омолодити.

Зокрема ефірну ялівцеву олію можна використовувати для профілактики старіння ще молодої шкіри.

Чим ще корисний засіб, так це своєю здатністю прискорювати процес кровообігу, завдяки якому епідерміс добре збагачується киснем і отримує поживні та інші необхідні речовини.

Крім усього перерахованого вище, олія ялівцю сприяє виведенню токсинів зі шкіри і нейтралізації вільних радикалів, які безпосередньо впливають на появу зморшок і провисання шкірного покриву.

Також речовина чинить лікувальний ефект за таких шкірних захворювань, як екзема, дерматити, псоріаз, за виразок і ран, що довго не загоюються.

Застосування олії ялівцю в догляді за обличчям

За наявності епідермісу, схильного до жирності, продукт можна додавати в очищувальні лосьйони й тоніки, приготовані в домашніх умовах. На 100 г тоніка або лосьйону рекомендується додавати приблизно 2-3 краплі ялівцевої олії.

Вибирайте рецепти, які підходять вашій шкірі, і під час приготування доповнюйте склад ефірною олією.

Щоправда, небажано з’єднувати описувану олію з будь-яким алкоголем, тому в ті засоби, де в списку інгредієнтів присутня горілка або вино, її краще не додавати.

Олію ялівцю можна застосовувати і для збагачення домашніх масок для жирної шкіри (по 1-2 краплі на склад маски). Тобто, ось ви змішали всі компоненти маски, наприкінці додали кілька крапель олії, знову перемішали все і нанесли на обличчя.

Флакон з пипеткою та гілки з ягодами

Щоб позбутися прищів, необхідно змащувати їх чистою речовиною по кілька разів на день. Тільки майте на увазі, що наносити засіб потрібно точково і тільки на самі гнійні голівки, не зачіпаючи шкірний покрив навколо.

Ще добре буде розвести 3-5 крапель продукту в 1 ст. л. олії чорного кмину і використовувати отриману олійну суміш для щоденного протирання ділянок шкіри обличчя з прищами. Вмиватися після не потрібно, можна хіба що промокнути блискучі від олії зони паперовою серветкою.

У разі старіння епідермісу, що вже почав старіти, а також для профілактики нормальної шкіри ялівцеву олію слід додавати в рослинні (базові) олії та косметику, приготовану своїми руками (маски, креми).

Наприклад, у найпопулярніші базові олії, що застосовуються в догляді за шкірою обличчя.

Підберіть, виходячи з опису косметичних властивостей, найбільш підходящу “базу”, після чого до 1 її ст. л. додайте 2-3 краплі олії ялівцю і користуйтеся цією сумішшю кілька разів на тиждень замість нічного крему або як маскою, наносячи на очищене обличчя на 30-40 хвилин, а потім змиваючи теплою водою.

Аналогічно з домашньою косметикою.

Підбирайте відповідні рецепти масок або кремів і, готуючи засіб, у самому кінці збагачуйте його парою крапель ялівцю.

Якщо в рецепті крему вже вказано будь-яку ефірну олію, теж можна замінити її ялівцевою.

Застереження:

Протипоказано застосовувати олію ялівцю для обличчя за підвищеної чутливості шкіри, в період вагітності, за гострих захворювань нирок.

Зокрема не рекомендується використовувати речовину більше 3-х тижнів поспіль. Після цього терміну слід зробити перерву приблизно на місяць.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь