Якщо ви уявили собі спа-сеанс, сповнений млості та релаксу, то поспішаємо розвіяти ваші ілюзії: медовий масаж – досить-таки підбадьорлива процедура. Розповідаємо, що це за методика і для чого до неї вдаються.
Медовий масаж – що це таке?
Медовий масаж – це один з мануальних способів корекції фігури і поліпшення стану шкіри, в якому поєднуються користь меду і сила людських рук.
Медовий масаж використовують для підвищення пружності тканин, але найефективніший він у зонах з локальними жировими відкладеннями. До них належать стегна, сідниці, живіт, внутрішня поверхня плеча.
Медовий масаж має подвійний вплив:
- косметичний;
- механічний.
І все завдяки меду, який віддає шкірі всі свої багатства, має детокс-ефект і водночас створює благодатний ґрунт для боротьби навіть із найвпертішим целюлітом.
Масаж із медом: користь для тіла
Масаж з медом і справді вважається дієвою методикою для поліпшення контурів тіла і стану шкіри. Після курсу можна розраховувати на такі ефекти:
- збільшення пружності шкіри;
- корекція целюліту;
- поліпшення кровообігу, ефективний лімфодренаж;
- значне поліпшення якості шкіри – гладкість, м’якість, зволоженість.
З одного боку, мед насичує шкіру корисними елементами і зволожує, а з іншого, за рахунок механічного впливу та ефекту залипання, розігріває тканини, покращує їх кровопостачання, допомагає “розбити” целюлітні стяжки.
Целюліт
Однак у “солодкого” масажу, крім очевидних плюсів, є низка недоліків:
можлива алергічна реакція на мед;
сильний дискомфорт, особливо при підвищеному оволосінні (попередня епіляція допоможе частково запобігти неприємним відчуттям). Втім, вони в будь-якому разі неминучі на перших сеансах.
Унікальні особливості цього масажу визначаються властивостями робочого матеріалу – меду. Серед його переваг:
- багатий хімічний склад;
- тануча і водночас липка текстура.
Від чистоти і якості меду залежить ефективність процедури, тому він має бути натуральним і в жодному разі не піддаватися термічній обробці (інакше від корисних властивостей не залишиться і сліду).
Цікавитеся, як робити медовий масаж, і прикидаєте, чи можна освоїти його самостійно? Звичайно, можна, але це не найзручніша процедура для самостійного виконання. Мед – брудна, липка субстанція, з якою важко працювати, тим більше без підготовки.
Мед
Але найголовніше – процедура досить (а іноді й дуже) болюча, особливо на перших порах. Тож робити медовий самомасаж – доволі смілива затія. Все ж краще довірити ці маніпуляції професіоналу.
Але якщо наважитеся взятися за справу самостійно, підготуйте вологі рушники й одягніть спеціальну білизну, яку можна одразу ж відправити в прання. У меду буде все навколо. І, звичайно, не вийде самостійно обробити проблемні ділянки задньої частини тіла – це технічно неможливо.
Як робиться медовий масаж
З усіма нюансами описуємо, як робиться медовий антицелюлітний масаж у салоні.
- Пацієнт лягає на кушетку.
- Майстер доводить температуру меду до 40-50 градусів (опціонально).
- Невелика кількість меду рівномірно розподіляється на робочій ділянці розкочувальними рухами з навантаженням на шкіру.
- Коли текстура меду стане більш податливою, можна переходити безпосередньо до масажу.
- Потрібно приклеїти пальці до медової поверхні, а потім різко відірвати їх, немов ви зриваєте липку стрічку.
- Інтенсивність поступово нарощується.
- Оскільки процес може бути болючим, зони обробляються поперемінно, через невеликі інтервали часу.
- Масаж вважається закінченим, коли мед збереться в окремі грудочки і перестане бути липким.
На перших сеансах клієнти можуть відчувати дуже неприємні, болісні відчуття. Щоб уникнути мук, потрібно часто міняти оброблювані ділянки, а якщо дуже боляче, доведеться закінчити сеанс раніше.
Ближче до п’ятої процедури шкіра адаптується і медовий масаж викликатиме менше неприємних відчуттів.
Оскільки мед є алергеном, під час сеансу потрібно стежити за реакцією організму. Якщо виникнуть симптоми непереносимості, масаж припиняють і приймають антигістамінні препарати. Перед процедурою розумно провести тест на алергічну реакцію.
Скільки сеансів медового масажу потрібно зробити?
Однією або трьома процедурами не відбудешся. Якщо ви хочете отримати хороший ефект від медового масажу і відчути на “власній шкурі”, чим він корисний, доведеться набратися терпіння.
Для отримання вражаючого результату потрібно пройти курс із 10 процедур, періодичністю 2 рази на тиждень.
Косметичні засоби для догляду за тілом
Мало що може зрівнятися за ефективністю з хорошим масажем. Втім, косметика і не претендує на лаври професіоналів мануальної терапії. У неї своє призначення. Засоби для догляду за шкірою в будь-якому разі знадобляться в проміжках між процедурами масажу.
Навіщо роблять медовий масаж?
Основні показання до медового масажу – целюліт і локальні жирові відкладення, протипоказання – алергія на мед. Оскільки масаж медом на перших процедурах буває болючим, його інтенсивність і тривалість нарощується від сеансу до сеансу. Поступово шкіра й організм адаптуються, і неприємні відчуття сходять нанівець. Масаж викликає потужний приплив крові, покращує лімфодренаж, розгладжує шкіру, виводить токсини, паралельно насичуючи тканини корисними речовинами.
Який ефект дає медовий масаж?
Медовий масаж допомагає впоратися з целюлітом, покращує контури тіла і якість шкіри, яка стає гладкою, м’якою. На яскравий результат можна розраховувати після 10 сеансів, що виконуються двічі на тиждень.
Чи можна зробити медовий масаж самому собі?
Зробити медовий масаж собі в домашніх умовах проблематично, оскільки це досить жорстка процедура. Крім того, з медом незручно працювати, не маючи навичок, це брудний матеріал, необхідна правильна постановка рук, щоб не пошкодити шкіру й уникнути утворення синців. Крім того, обробити важкодоступні ділянки (наприклад, задню частину стегон або сідниці) самому собі неможливо.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.