Незважаючи на красиву назву, кораловий пілінг не надто нагадує морську прогулянку – це досить інтенсивна процедура. З її допомогою можна досягти вражаючих результатів і позбутися багатьох проблем. Так що з кораловим пілінгом варто познайомитися, хоча б заочно.
Що таке кораловий пілінг?
Кораловий пілінг – це різновид ексфоліації шкіри, яку здійснюють за допомогою подрібнених коралів. У класичному варіанті це досить жорстка процедура, за глибиною впливу порівнянна зі серединним пілінгом, для якого характерні великопластинчасте лущення і тривала реабілітація. Коралова крихта має голчасту структуру і здатна сильно травмувати шкіру, тому процедура може бути болючою.
Ексфоліація шкіри обличчя
Але є і м’який варіант коралового пілінгу з меншим вмістом коралової крихти та комфортнішою реабілітацією. Крім того, оскільки пілінг виконується вручну, косметолог може варіювати глибину ушкодження, посилюючи або послаблюючи натиск.
Кораловий пілінг проводять як на обличчі, так і на тілі (спина, руки).
Дізнайтеся, яка косметологічна процедура принесе вам користь, відповівши на запитання тесту.
Склад суміші для коралового пілінгу
До складу препарату для коралового пілінгу входять кілька компонентів, переважно натурального походження.
- Подрібнені корали Червоного моря – мікросилікати в їхньому складі відлущують епідерміс і покращують мікроциркуляцію.
- Солі Мертвого моря допомагають розм’якшити рогові клітини і сприяють їхньому відлущуванню.
- Екстракти водоростей мають антибактеріальний ефект, насичують шкіру мінералами, чинять себорегулювальну і протизапальну дію.
- Трави Амазонії відповідають за відновлення шкіри.
- Вітаміни A, C, E працюють як антиоксиданти, сприяють регенерації епідермісу.
У кораловий пілінг входить кілька компонентів.
Ефект від застосування коралового пілінгу
За ефектом кораловий пілінг для обличчя (і тіла) за максимально глибокого впливу можна порівняти з хімічним серединним пілінгом, а в більш щадному варіанті – з поверхневим механічним і кислотним пілінгами. Яких результатів можна очікувати?
- Вирівнювання тону і рельєфу шкіри;
- підвищення рівня зволоженості шкіри;
- зменшення акне, рубців і плям постакне;
- очищення і звуження пор;
- зменшення інтенсивності пігментних плям;
- розгладження стрий (розтяжок на тілі);
- поліпшення тургору та еластичності шкіри;
- ефект ліфтингу й омолодження.
У мережі ви знайдете безліч фото до і після коралового пілінгу. Результат дійсно вражаючий.
Різновиди коралового пілінгу для обличчя
Існує два варіанти коралового пілінгу, що відрізняються глибиною впливу (і, відповідно, жорсткістю).
Глибокий
Класичний глибокий пілінг Deep-peel вирізняється високою концентрацією коралового порошку, що стимулює оновлення на дермальному рівні. Процедура досить травматична, викликає хворобливі відчуття, має на увазі період реабілітації, але має яскравий подальший ефект оновлення шкіри – як під час серединного хімічного пілінгу.
Серединний пілінг
Поверхневий
Відсоток вмісту коралової крихти менший, а рослинних компонентів – більший. Процедура проходить комфортно, без печіння і відчуття поколювання. Викликає дрібне лущення і призводить до чудових результатів – вирівнювання, сяйва і пружності шкіри.
Як проходить процедура механічного коралового пілінгу?
Ви вже маєте загальне уявлення про те, що за процедура кораловий пілінг. Тепер заглибимося в деталі і розповімо, як вона проводиться.
- Шкіру очищають спеціальним розм’якшувальним милом.
- На все обличчя (або локально) пензликом наносять препарат.
- Протягом кількох хвилин (максимум десяти) склад втирається в шкіру. У разі глибокого варіанту пілінгу на цьому етапі виникають дискомфортні, навіть болісні відчуття.
- Потім на шкіру на 10-15 хвилин накладають компрес – вологий прохолодний рушник.
- Склад змивають холодною водою.
- На шкіру наносять заспокійливу маску.
- У фіналі – захисний гель і сонцезахисний крем.
Як часто можна робити кораловий пілінг?
Як можна здогадатися, часто кораловий пілінг робити не можна. Глибокий вплив повторюють не раніше, ніж за два місяці, а м’якше відлущування дозволено проводити раз на 28 днів. Періодичність сеансів, так само як і інтенсивність пілінгу коралами, визначається косметологом в індивідуальному порядку.
Чи можна робити кораловий пілінг у домашніх умовах?
Як робити кораловий пілінг у домашніх умовах? Ніяк. Цей пілінг виконується виключно професіоналами, які пройшли відповідне навчання. Тільки вони можуть розрахувати адекватну глибину впливу і контролювати процес. На щастя, препарати для коралового пілінгу не продаються у вільному доступі.
Пілінг обличчя в домашніх умовах
Правила догляду за шкірою після коралового пілінгу
Реабілітаційний період після коралового пілінгу становить 5-10 днів, супроводжується почервонінням шкіри, з можливим подальшим потемнінням оброблених ділянок і утворенням кірочок (або лусочок), які починають відходити на 3-5-у добу. Процес може зайняти 4-6 днів.
Після пілінгу потрібно дотримуватися приписів косметолога і користуватися рекомендованою ним косметикою.
Загальні правила такі:
- перші два дні необхідно вмиватися тільки теплою водою;
- на третю добу, коли шкіра почне лущитися, потрібно використовувати легкий зволожувальний крем (не жирний);
- протягом двох тижнів після процедури перед виходом на вулицю обов’язкове застосування крему з високим SPF – стандартна рекомендація після будь-якого професійного (та й домашнього) пілінгу.
Короткі підсумки
Усе, що потрібно знати про кораловий пілінг, – коротко.
Що таке кораловий пілінг?
Кораловий пілінг – це процедура механічного відлущування шкіри за допомогою препарату на основі подрібнених коралів. Коралова крихта досить жорстка і гостра, тому з її допомогою можна оновити глибокі шари шкіри. Результат можна порівняти із серединним хімічним пілінгом.
Кому підходить кораловий пілінг?
Кораловий пілінг можна проводити на шкірі будь-якого типу, оскільки глибина впливу варіюється залежно від конкретних показань і стану епідермісу. Такий пілінг рекомендується за наявності акне, пігментації, рубчиків, сухості, тьмяності, в’ялості шкіри.
Що входить до складу коралового пілінгу?
Крім подрібнених коралів, до складу можуть входити водорості, екстракти рослин і вітаміни, які сприяють відлущуванню і відновленню шкіри. Існує два різновиди коралового пілінгу – глибокий і поверхневий. Склад препаратів відрізняється кількістю коралової крихти.
Як проходить процедура коралового пілінгу?
Склад на основі коралового порошку наноситься на очищену шкіру і втирається вручну протягом декількох хвилин. Глибина впливу контролюється косметологом. Інтенсивне втирання препарату викликає відчуття печіння і поколювання. Після сеансу наноситься заспокійлива маска. Згодом пошкоджена шкіра відходить великими кірками або дрібними лусочками. Реабілітація може займати до 10 днів.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.