Картопляні маски в домашніх умовах

Застосування картопляних масок у домашньому догляді за обличчям Поживна картопляна маска від зморшок на обличчі 

Бульби картоплі купкою

Дуже поживна картопляна маска для сухої шкіри, що лущиться:

Зваріть одну не дуже велику й очищену картоплину. Поки вона вариться, приготуйте трохи вівсяної каші. Можна просто залити вівсяні пластівці окропом, накрити чим-небудь і запарити протягом 5-7 хвилин.

Далі змішайте зварену картоплю з 2-ма ст. л. вівсяної каші, додайте 2-3 ст. л. молока та 1 ч. л. будь-якого живильного крему для обличчя (можна дитячого). Усі інгредієнти розітріть в однорідну суміш, яку нанесіть рясним шаром на 20 хвилин.

Після закінчення часу вмийтеся теплою водою і змастіть шкіру зволожувальним або живильним кремом.

Або ось ще одна поживна картопляна маска для обличчя з гліцерином, яка добре зволожує і живить шкіру:

Як і в першому рецепті відваріть один середнього розміру плід, без шкірки. Потім злийте воду, додайте 2-3 ст. л. молока і 1 ч. л. гліцерину (ця речовина продається в будь-якій аптеці). Тільки гліцерин перед додаванням слід розвести в 4-х ст. л. води. Тепер усі компоненти потовчіть у пюре, яке нанесіть на обличчя на 15 хвилин.

Пюре з картоплі живитиме й заспокоюватиме шкірний покрив (особливо якщо шкіра дуже суха, обвітрена), а гліцерин забезпечить необхідне зволоження.

Щоб приготувати картопляну маску від прищів, достатньо просто відтиснути з цього овоча сік і протирати ним очищене від косметики обличчя, особливо проблемні зони (не вмиваючись після) по кілька разів на день. Якщо робити таку процедуру регулярно, то прищів стане набагато менше.

Або можна змішати терту сиру картоплю (2 ст. л.) із сирим яєчним білком і нанести цю суміш на 15-20 хвилин.

У другому випадку засіб матиме добре підсушувальну, знежирювальну та протизапальну дію.

“Складна”, але ефективна картопляна маска від зморшок:

Крім самого овоча потрібен буде ще безводний ланолін (також запитуйте в аптеках), вітамін Е в олії або капсули й олія зародків пшениці.

Отже, середнього розміру картоплину відваріть, і зробіть з неї пюре. В окремій невеликій ємності до 1 ч. л. ланоліну додайте кілька ст. л. води, і почекайте, поки ланолін повністю не вбере воду. Після цього з’єднайте пюре з ланоліном, додайте 1 ст. л. олії пшениці та 1 ч. л. вітаміну Е (капсулу протикають голкою, і з неї видавлюють необхідну кількість речовини). Ретельно все розмішайте і накладіть масу на обличчя. Тримати 15 хвилин, потім змити теплою водою і нанести живильний крем.

Рецепт омолоджувальної маски з картопляного пюре для шкіри, що в’яне:

До 2-х ст. л. ще теплого картопляного пюре додайте невелику щіпку солі (ліпше морської), 1 ч. л. меду і приблизно 3 ст. л. молочних вершків (підійдуть вершки для кави 10-20%). Вершки перед додаванням необхідно підігріти до теплого стану.

Усі продукти перемішайте і нанесіть склад на 20 хвилин, потім вмийтеся водою кімнатної температури.

Процедура розгладжує шкірний покрив, підвищує його еластичність.

Ще одна картопляна маска для обличчя від зморшок з оліями:

Пів обличчя жінки з нанесеною сумішшю та натерта картопля в тарілці та бульби картоплі на ситі

До кількох ст. л. теплого пюре (без солі) додайте 1 ст. л. рослинної олії (підійде багато олій – маслинова, шипшини, авокадо, розторопші, мигдалю та інші). Ще потрібно буде додати ефірну олію, буквально 2-3 краплі. Для розгладження зморщок рекомендується олія троянди, фенхеля, кипариса, базиліка або мірра.

Все перемішайте і нанесіть склад на 15 хвилин, потім вмийтеся теплою водою.

Зволожувальна живильна й омолоджувальна маска з картопляного пюре:

Додаткові інгредієнти найпростіші – сметана і сирий жовток.

2 ст. л. ще трохи теплого пюре змішується з одним яєчним жовтком і з 1 ст. л. сметани.

За бажанням можна додати до складу 1-2 ч. л. меду – він сприяє підвищенню пружності шкіри, її розгладженню.

Час тримання 15 хвилин (якщо додавався мед) або 20-25 хвилин (без меду).

Підходить за будь-якого типу епідермісу, але за підвищеної його жирності жовток ефективніше замінити білком.

Відбілювальна картопляна маска в домашніх умовах:

Крім самого овоча потрібен буде і крохмаль із нього.

В ідеальному варіанті з картоплі слід віджати сік і розвести цим соком 1 ст. л. крохмалю до отримання сметаноподібної маси. Але якщо відтиснути сік із плода проблематично, розведіть крохмаль перевареною водою або кислим молоком, а сиру й очищену картоплю натріть на дрібній тертці й додайте до розведеного крохмалю 1 ст. л. тертої кашки. Останній компонент – це 1 ст. л. свіжовіджатого лимонного соку.

Усе перемішується і наноситься на обличчя на 15 хвилин, потім змивається прохолодною водою.

Засіб рекомендується для освітлення більш жирного типу шкіри, тому що має ще підсушувальну властивість.

Також ефективно використовувати цю картопляну маску в разі куперозу, тільки замість лимонного соку додавати сік з огірка або дині.

А тепер рецепт відбілювальної картопляної маски для будь-якого типу шкіри обличчя:

Очищену й вимиту картоплину натріть на тертці й потовчіть, щоб утворився сік. До 1 ст. л. отриманої кашки додайте стільки ж тертого свіжого огірка і 1 ст. л. сметани. Ще знадобиться 1 ст. л. дрібно подрібненого листя петрушки і, якщо це літо, 1 ст. л. свіжого листя кульбаби, також подрібненого на кашку.

Змішайте все в однорідну масу, яку нанесіть на 20-25 хвилин.

Жінка наносить на обличчя суміш білого кольору

Овочева маска з вітамінами та овочами, що поліпшують колір обличчя:

Знадобляться такі овочі, як картопля, морква і буряк. У сирому й очищеному вигляді натріть їх на тертці, щоб вийшло по 1 ст. л. кожної маси. Далі цю масу потовчіть чим-небудь, щоб утворився сік.

Додатковим інгредієнтом, щоб поліпшити консистенцію складу, можна взяти 1 ст. л. олії (якщо шкірний покрив більше схильний до сухості) або сметани (за інших типів епідермісу).

Час тримання засобу 15-25 хвилин.


Опубліковано

у

від

Теги:

Коментарі

Залишити відповідь